Шокуючі події захоплення американського Конгресу викликали радість у проросійських та антидемократичних колах України, пише Юрій Луценко у Фейсбук.

“Ось вам Майдан!” – кажуть вони.

“Крах американської демократії”, – додають інші.

Неправда!

Майдан НІКОЛИ не захоплював ні АП, ні КМ, ні ВР.

Ми всіляко оберігали парламент, як єдиний майданчик прийняття легітимних політичних рішень.

І навпаки – саме проросійські сили в Криму, Донецьку і Луганську відразу захоплювали держадміністрації, приміщення УВС та УСБУ.

Тож, панове, якщо проводити паралелі, то вчора у Вашингтоні була спроба реалізувати антимайдан з його Гобліном, Топазом, Моторолою і подібними персонажами.

Тотальна, не обґрунтована реаліями, націлена на не дуже грамотний електорат пропаганда через Твіттер, росЗМІ чи відосики призводить до спроб антидемократичного путчу.

Так було в Криму і на Донбасі.

Так спробували радикальні трампісти вчора у Вашингтоні.

Але американська демократія виявилася сильною. Обидві партії – і демократи на чолі з обраним президентом Байденом, і республіканці на чолі з віцепрезидентом Пенсом та главою республіканців у Сенаті Макконнеллом – змогли спільно зупинити кризу. Національні інтереси виявилися важливішими за партійну різницю…

Це – добрий приклад для всього демократичного світу, який стикається з усе наростаючим тиском популістів і тоталітаристів.

Особливо – для України.
Демократам, патріотам та державникам час збирати каміння і будувати потужне об‘єднання.

Для перемоги над Зе і Ме.

Шокуючі події захоплення американського Конгресу викликали радість у проросійських та антидемократичних колах України….

Опубликовано Юрій Луценко Четверг, 7 января 2021 г.

На цей допис відповів телеграм-канал Легитимный live:

“Юрій Луценко порівняв вчорашні події у Вашингтоні з “антимайданом”. При цьому він проявив амнезію або лицемірство, намагаючись переконати, що Майдан не захоплював адміністративних будівель. Загалом, вигодонабувачі Майдану щосили намагаються вивернутися, пояснюючи різницю між ним і тим, що сталося в США. Але тільки виходить украй непереконливо, бо штурми і захоплення будівель в регіонах були невід’ємною частиною української “революції” в січні і лютому 2014 р”