Голова політради партії ОПЗЖ Віктор Медведчук є ворогом України, однак у нього є політичне майбутнє в країні. Президенту РФ Володимиру Путіну потрібна така людина у Києві, тому що дії Медведчука зрозумілі Кремлю. Про це заявив глава української делегації у ТКГ Леонід Кравчук.

У ефірі 5 каналу він розповів про те, що раніше Медведчук був людиною, яка відносно зацікавлена в Україні. Однак з роками він перетворився на ворога української держави.

“Медведчук на моїх очах з більш-менш зацікавленої людини в Україні перетворився в повному розумінні цього слова на ворога України. Я думаю, гроші і характер (причина цього), характер – він слухає і чує тільки себе, у нього немає розуміння, що хтось може зробити краще, ніж він”, – вважає Кравчук. При цьому, за його словами, у Медведчука є політичне майбутнє в Україні.

Також політик додав, що Медведчук потрібен Путіну в Україні для того, щоб в країні був політик, який діяв на догоду Кремлю.

“Вихованець КДБ. І він слухає одне, думає інше, а робить третє. І я переконаний в тому, що йому потрібен Медведчук для того, щоб в Україні була людина, яка буде творити, глибоко не розуміючи наслідки цього творіння”, – підкреслив Леонід Кравчук.

Нагадаємо, Печерський райсуд міста Києва 13 травня обрав запобіжний захід Віктору Медведчуку у вигляді домашнього арешту, який повинен тривати до 9 липня.

Медведчука звинувачують у держзраді: згідно з версією слідства, держава інкримінує йому три епізоди – змова з РФ для видобутку енергоресурсів в захопленому Криму, передача росіянам секретних даних про одну з частин ЗСУ і створення організації з метою впливу на ситуацію в Україні за допомогою трудової міграції.

Президент Росії Володимир Путін розкритикував арешт Медведчука. Він вважає, що цей процес свідчить про “репресії” в Україні щодо політиків, які намагаються домовитися з Москвою щодо Донбасу.

У Слузі народу піддали критиці слова Путіна про Медведчука. Парламентарка Галина Янченко сказала, що ця заява є втручанням у політичний процес України і закликала Москву не забувати про нові санкції проти РФ.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.