Як нещодавно повідомив нардеп від партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук, Харківська фармацевтична компанія “Біолік” подала до Міністерства охорони здоров’я та Державного експертного центру відомства документи на реєстрацію російської вакцини від коронавірусу “Супутник V”. Свою думку з цього приводу висловив блогер Антон Ходзе написав 2 січня в Facebook.

“Реєстрація медпрепаратів триває в Україні пару місяців. Тобто до весни буде мишача метушня під гаслом “українська злочинна влада не дає зареєструвати чудодійну вакцину, яка повинна всіх врятувати”. На цій темі проросійська шобла Медведчука буде їздити мінімум до весни. Основним елементом цієї інформаційної диверсії є компанія “Біолік”, яка займається вакцинами вже більше ста років”, – вважає блогер.

Він зазначив, що до 2013 року частиною компанії володіла родина міністра охорони здоров’я часів президента Віктора Януковича Раїси Богатирьової, тому “Біолік” мав вигідні державні замовлення.

“Після скандалу з неякісними вакцинами син Богатирьової з компанії вийшов.” Біолік “згодом викупив російський мільярдер Віктор Харітонін. Його компанія” Фармстандарт “є одним з виробників російської бормотухи “Супутник V”. У 2018-му, щоб не потрапити під санкції, Харітонін формально продав свою частину акцій кіпрській прокладці, якій формально володіє його німецький партнер Віктор Мартин”, – зазначив Ходзе.

Спецоперація “Вакцину вам в сраку” продовжується.

Сьогодні колишній адвокат Стуса (призначений радянською владою)…

Опубліковано Антоном Ходзою Субота, 2 січня 2021 р.