Зеленський розповів про підсумки РНБО. Було всього 7 питань. Одне з яких щодо Донбасу, але воно розглядалося в режимі секретності.

“Перше питання було найголовнішим, найбільш пріоритетним – це питання Донбасу. Розглядалося воно таємно, деталі я не можу розповісти. Ситуація на Донбасі сьогодні контрольована. Є дійсно питання. Ми готові відповідати на ці питання. Армія готова – це найголовніше.

Ми розуміємо, що в ЗМІ поширюється багато різної інформації. Тому я хотів би, щоб українські громадяни довіряли тільки офіційним заявам нашого Генштабу або Офісу президента України. Але деякі деталі я хочу обговорити завтра особисто і це головна тема, з якою я їду і буду зустрічатися з президентом Франції Еммануелем Макроном.

Після нашої особистої зустрічі буде ще і відеозустріч з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Важлива зустріч. Поки що у нас такий “Нормандський формат”, – сказав Зеленський.

Також Рада національної безпеки та оборони впровадить другу частину санкцій проти контрабандистів.

“Рада національної безпеки та оборони буде впроваджувати санкції до другої частини контрабандистів. Застосують санкції до 12 осіб”, – заявив Зеленський.

Наразі президент не повідомив подробиць та імен контрабандистів.

Серед них є колишній очільник Одеської митниці Михайло Грібанов.

Про це Укрінформу повідомило джерело в РНБО.

“15 квітня було проведено чергове засідання РНБО під головуванням Президента України Володимира Зеленського. На засіданні були застосовані санкції стосовно осіб, причетних до контрабанди. Зокрема, під санкції РНБО потрапив колишній очільник Одеської митниці – Михайло Грібанов”, – зазначив співрозмовник агентства.

На засіданні РНБО Зеленський запропонував Радбезу разом з Антимонопольним комітетом розробити законопроект про статус олігархів в Україні.

“На сьогоднішньому засіданні РНБО обговорювали питання Донбасу. Подробиць розголошувати не можу, однак запевняю – українська армія готова. Крім того, буде застосовано санкції ще до 12 топ-контрабандистів, серед яких – фізичні та юрособи. І це не фінал. Насамкінець вніс пропозицію розробити фундаментальний законопроект про статус олігарха – щоб унеможливити їхній вплив на економіку, закони й Верховну Раду”, – особисто коментує засідання РНБО Зеленський.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.