Раніше ми повідомляли про те, що ветеран антитерористичної операції (АТО) на Донбасі і активіст Ярослав Гранітний почав перепалку з п’ятим президентом України Петром Порошенком, звинувативши його в зраді.

Нагадаємо, що інцидент стався на засіданні першої сесії новообраної Рівненської міської ради 3 грудня. На кадрах видно, як крізь натовп до екс-президента підходить Гранітний і вітається з ним за руку. Після цього активіст запитує: «Ви мене посадили. За що?” У відповідь Порошенко зауважив, що учасник АТО отримав по заслугах.

Тепер же, як повідомляє телеграм-канал Картель, у Порошенка впевнені, що цього АТОшника “підіслав” Офіс Президента. Петро Олексійович попросив “нарити” на нього купу компромату і зробити отвєточку. Петро Олексійович був дуже злий за такий прийом в Рівному, зазвичай тільки його політтехнологи влаштовували опонентам такі публічні “підстави”.

Головний меседж Порошенко до АТОшнику, “йдіть до суду і доводьте”, хоча ще пару місяців назад Петро Олексійович і його сателіти заявляли, що всі українські суди “продажні”. Ось як змінюється думка у людини в кожній різній ситуації. Лукавство у наших політиків в крові.

Як зазначає телеграм-канал Klymenko Time, після слів експрезидента АТОвець прокляв Порошенко і його сім’ю, назвав його зрадником, який розікрав армію.

Безвідносно до фігури Гранітного (його ми не знаємо) скажімо, що цілком допускаємо, що справу проти нього сфальсифікували. При Порошенко і Грицаку це робилося пачками.