У неділю, 6 грудня, в Кривому Розі проходить голосування у другому турі виборів міського голови. Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА повідомили про перші порушення.

Як зазначається, на двох дільницях виявили присутність сторонніх осіб, а саме – поліцейських та представників екзит-полу.

Зокрема, на виборчій дільниці №121706 у приміщенні для голосування знаходяться працівники правоохоронних органів. Однак, дільниця знаходиться в будівлі школи, де є ще три ділянки. Вони розташовані так, що при виході з однієї поліцейський потрапляє на іншу дільницю.

Також представники екзит-полу проводять опитування безпосередньо в приміщенні дільниці №121551. Про цей інцидент спостерігачі повідомили поліції та голові дільничної виборчої комісії.

Крім цього, ще на двох дільницях виявили сторонніх осіб, яких важко ідентифікувати.

“На виборчій дільниці №121714 в приміщенні для голосування до членів виборчої дільниці підходять і спілкуються треті особи, які не мають безпосереднього відношення до голосування. А на виборчу дільницю №121538 завітала людина, яка представилась як представник Державної служби України з надзвичайних ситуацій, проте він без форменного одягу і його важко ідентифікувати як представника ДСНС”, – зазначили в ОПОРІ.

Нагадаємо, у неділю 6 грудня в Кривому Розі проходять вибори міського голови. За посаду змагаються кандидат від “Слуги народу” Дмитро Шевчик і представник “Опозиційний платформи – За життя” Костянтин Павлов.