Очільник МЗС Великої Британії Домінік Рааб заявив, що країни G7 розпочнуть роботу над пошуку шляхів протидії російській та китайській пропаганді.

Чиновник зазначає, що такі дії вищеназваних країн спрямовані на поглибленні недовіри до Заходу через поширення дезінформації.

“Ми бачимо, як ця брехня та пропаганда чи фейкові новини поширюються, ми можемо не тільки індивідуально, а й разом зібратися, щоб дати спростування та відверто повідомити правду мешканцям цієї країни, а також Росії, Китаю та всьому світові”, – сказав дипломат.

Також Рааб зазначив, що Британія визнає Росію, як країну, що найбільше загрожує її безпеці. Разом із тим, він додає, що Британія має намір посилити протидію кремлівській пропаганді.

Він також розповів, що МЗС ініціювало дослідження, результати якого показали, що російські “тролі” писали коментарі під текстами провідних англійських ЗМІ для дезінформації щодо України.

За його словами, пропагандисти коментували тексти The Times, Daily Mail, The Sun та Daily Express для того, щоб створити хибне уявлення про те, що суспільство нібито підтримує агресію Росії проти України.

Зазначимо, У межах G7 активно діє Група підтримки України, яка функціонує з 2015 року, наразі її очолює Велика Британія. На зустрічах учасники обговорюють нагальні питання щодо підтримки Києва та проведення реформ.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.