Очільник Львова Андрій Садовий розповів про те, що під час місцевих виборів у місті йому протистояли народні депутати України Петро Порошенко та Віктор Медведчук. 

Про це він розповів в інтерв’ю «Бабелю».

«Петро Олексійович дуже багато часу провів у Львові під час виборчої кампанії. Була задіяна вся топноменклатура «Європейської солідарності» («ЄС») — приїздили [Олександр] Турчинов, [Юрій] Луценко, [Олексій] Гончаренко і багато депутатів. Усі ходили і розказували, який Садовий поганий. В одному ключі працювали канали, підпорядковані [Віктору] Медведчуку, і канали, на які має вплив «ЄС», — зазначив Садовий.

За його словами, канали, які пов’язані із Порошенком та Медведчуком, повторювали одні і ті ж як новини, так і фейки про нього.

Також Садовий підкреслив, що Медведчука «витягли з анналів» після 2014 року, коли президентом став Петро Порошенко. Через деякий час Медведчук одразу почав потрапляти у список найбагатших українців.

У свою чергу в інтерв’ю “Радіо Свобода” очільник Львова розповів про своє враження від приїзду до міста Володимира Зеленського.

«В його останній візит він просто прилетів, я його привітав на летовищі як міський голова, і потім він самостійно мав поїздку по місту, а коли він відлітав, я потиснув йому на прощання руку і все. Тобто у нас не було з ним жодної розмови вже дуже-дуже давно. З перемогою на виборах він мене поки не вітав», – розповів Садовий.

Він також додав, що раніше – до президентської каденції – Зеленський пив з ним каву та гуляв містом.

«Перша зустріч, коли ми познайомились, була, коли він знімав кіно: приїжджав до Львова, заходив до мене на каву. Ми з ним прогулялися містом і я пам’ятаю його слова, що він вражений Львовом і хотів би, щоби така ситуація, як у Львові, була у всій Україні (це мені було приємно слухати)», – пригадав Садовий.