Кандидатка від партії “Європейська солідарність” у 87-му окрузі на Прикарпатті Маруся Звіробій-Біленька заявила, що знімає свою кандидатуру на користь кандидата від ВО “Свобода” Руслана Кошулинського.

У відеозверненні, опублікованому на сайті “ЄС”, вона зазначила, що 87 округ став своєрідним полем боротьби за Україну, на якому, окрім неї, зіткнулися кандидат від партії “За майбутнє” Олександр Шевченко, висуванець від “Слуги народу” Василь Вірастюк та Руслан Кошулинський зі “Свободи”.

“Розуміючи, що своїм взаємопоборюванням ми з Кошулинський можемо відкрити дорогу представникам олігархів до Верховної Ради, я ухвалила рішення підтримати представника патріотичних сил Руслана Кошулинського і нагадати всім представникам політичних сил, що Україна понад все – це інструкція до виконання, а не просто гасло”, – наголосила Звіробій.

Вона зауважила, що історія поразок України – це щоразу історія неспроможності об’єднатися.

“А солідарність – це про здатність об’єднуватися і перемагати разом. “Європейська солідарність” завжди закликала до об’єднання і демонструє власним прикладом, що державні інтереси – вище партійних і особистих”, – сказала вона.

Звіробій зазначила, що “Європейська солідарність” провела відповідні перемовини з ВО “Свобода”, і політичні сили дійшли порозуміння, що заради України має початися процес об’єднання українських патріотичних сил не на словах, а на ділі, зважаючи на серйозні виклики, перед якими опинилася країна.

“Я дякую кожному, хто мене підтримує, і хочу сказати: наша боротьба за Україну триває вже сотні років, і ми не маємо права передавати її в спадок своїм дітям. Ми маємо унікальну можливість перемогти одвічного ворога внутрішнього і зовнішнього, і шлях до перемоги – у нашій єдності”, – резюмувала Звіробій-Біленька.

“Петро Олексійович як папір – стерпить усе. І за Стерненка впишеться, який валити його збирався, і Марусю Звіробій на вибори поведе. А потім, змусить її зняти свою кандидатуру на користь Кошулинського”, – пише телеграм-канал “VESTI”.

“Саме так і сталося. Раптово, прилетіла звістка про те, що Маруся дала задню. “ЄС” і “Свобода” вирішили об’єднається, бо обидва кандидати займали друге місце, і щоб протистояти Олександру Шевченку, якого пов’язують з Коломойським.

І це при тому, що з боку “Свободи” в город Звіробій прилітав потужний камінь від забутої всіма Ірини Фаріон.

Жаба одягає костюм, купує пляшку вина і направляється до будинку гадюки на романтичну вечерю”, – резюмували в телеграм-каналі.

“Цікаво, в якому паралельному всесвіті Звіробій була на другому місці, якщо всі опитування показували її четверте місце і 9% рейтингу”, – пише телеграм-канал “Клименко тайм”.

“До речі, підтримка з боку Звіробій Кошулинського зовсім не означає, що мова йде про союз Порошенка і «Свободи». Так само «ЄС» вже підтримувала Кличка. Правда, в тому випадку він був лідером гонки. Просто отримувати четверте місце – ганебно. А підтримати того, хто отримає друге і може поборотися за перше – куди краще.”, – зазначили в телеграм-каналі.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.