Майбутній губернатор Черкаської області, 29-річний нардеп і телеведучий Скічко, розповів, що посада голови ОДА для нього – щабель, щоб “рости і рухатися далі в кар’єрі”.

В інтерв’ю виданню “Страна”, Скічко не став заперечувати, що в подальшому зможе використовувати її для посади міністра інфраструктури України. Політик підкреслив, що за час депутатства зміг “досить добре вникнути в сферу інфраструктури”.

“Я готовий підтвердити, що посада голови ОДА для мене – це щабель, яку я буду використовувати, щоб рости і рухатися далі в кар’єрі. Сказати, що це буде посада міністра або якась інша, поки неможливо”, – зазначив Скічко.

Він також розповів, що півтора року займався вивченням інфраструктури в комітеті Верховної Ради, завдяки чому може “дискутувати з фахівцями та експертами”.

“Для мене це дуже важливо – бути компетентним. Спочатку, коли я прийшов в Раду, перші два-три місяці я намагався не давати інтерв’ю, тому що у журналістів була задача запитати, що я знаю, а я відверто був готовий зізнатися, що я нічого не знаю. Я не роблю з себе людину, яка може говорити компетентно на усі теми від виборів в США до податкової реформи. Як на мене, кожен повинен відповідати за свою ділянку роботи “, – підкреслив Скічко.

Відзначимо, що Кабмін погодив призначення 29-річного шоумена Олександра Скічко на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації. Таке рішення прийнято на засіданні уряду в середу, 20 січня.

Нагадаємо, нардеп-мажоритарник від “Слуги народу” сам подав свою кандидатуру на пост голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Відомо, що до своєї політичної кар’єри Скічко став фіналістом шоу “Україна має талант” і деякий час вів передачу “Підйом”. Піком його кар’єри в шоу-бізнесі стала відведена йому роль провідного міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2017”, який проходив в Києві.