Вищий антикорупційний суд задовольнив заяву прокурорів про відкликання клопотання про обрання заступникові голови Офісу президента Олегу Татарову запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Про це пише видання “Інтерфакс”.

Відповідне рішення суд прийняв у середу, розглянувши заяву прокурорів в процесі про відкликання клопотання у зв’язку з можливою недостатністю обґрунтувань для підозри Татарову і необхідністю повного ознайомлення з матеріалами справи.

“Заяву… задовольнити. Повернути прокурору матеріали клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно Татарова”, – йдеться в ухвалі ВАКС.

Про подробиці засідання пише телеграм-канал “Наблюдатель”.

У Вищому антикорупційному суді проходить чергове засідання суду щодо обрання запобіжного заходу заступник голови Офісу президента Олегу Татарову. Зараз прокурори заявили про відкликання клопотання у зв’язку з можливою необґрунтованістю пред’явленої підозри.

Так, на початку судового засідання Вищого антикорупційного суду в середу представник звинувачення озвучив заяву нової групи прокурорів з проханням про відкликання клопотання.

“Відкликає клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою … У даний час ми не можемо стверджувати, що підозра була обґрунтованою”, – сказав представник сторони обвинувачення.

Уточнимо, що в заяві прокурорів наголошується на необхідності вивчення матеріалів справи в повному обсязі, на що у прокурорів не було часу після передачі справи з Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) в Службу безпеки України (СБУ) і зміни групи процесуальних керівників.

Захист Татарова в повній мірі підтримав заяву прокурорів.

Як пише телеграм-канал “Политика Страны”, заступник голови Офісу президента прокоментував рішення ВАКС:

“Я за те щоб у відкритому судовому процесі розглядалося дане кримінальне провадження. Я відкритий перед пресою і активістами які зібралися тут під будівлею суду”, – заявив Татарів журналістам.

“Не хочу коментувати заяви Максима Микитася, ми всі бачимо його дії після того як його випустили з СІЗО. Можу точно заявити, що я не маю відношення до звинувачень які звучать з боку цієї людини”, – додав заступник Єрмака.

Поки чиновник коментував рішення суду ЗМІ, активісти під судом запалили фаєри і почали скандувати “Ганьба” і “Стоп Татаров”.

Нагадаємо, 28 грудня Вищий антикорупційний суд переніс розгляд справи Олега Татарова на 30 грудня.

18 грудня Національне антикорупційне бюро України спільно з САП заявили, що заступнику глави Офісу президента Олегу Татарову повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Виходячи з повідомлення – у справі екс-власника “Укрбуду” Максима Микитася.

Пізніше Татаров назвав справу проти себе “помстою” і заявив, що вона “закінчиться нічим”. За його словами, директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник зводить з ним особисті рахунки.

На час слідства він склав повноваження і налаштований сам захищати себе в суді.