Президент України Володимир Зеленський дав доручення голові свого офісу Андрію Єрмаку організувати його зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це 26 квітня повідомив сам Зеленський на брифінгу в ході поїздки на Чорнобильську атомну електростанцію.

«Я вже дав завдання голові ОП Андрію Єрмаку, щоб він зв’язався з Адміністрацією президента Путіна і вони знайшли порозуміння, терміни, місце або місто, де ми можемо зустрітися», — сказав Зеленський.

Він також висловив упевненість, що головне в такій зустрічі — «це суть, а решта — вже деталі». Щодо прогнозів, чи вона таки відбудеться, сказав: «Мені здається, все йде до того».

Президент додав, що тристороння контактна група майже завершила домовлятися про «пасхальне перемир’я» на Донбасі.

«Я вважаю, що ми вже на фініші цього узгодження. Засідання ТКГ, перш за все підгрупи з безпеки, буде ще завтра, буде продовження. Мені здається, всі сторони вже все узгодили. Не погодили тільки документальне формулювання цієї домовленості», — сказав Зеленський.

Володимир Зеленский наголосив, що Україна робить все для встановлення режиму повного припинення вогню на Донбасі.

“Ми дуже цього хочемо, ми дуже до цього прагнемо, і дуже хочеться, щоб на Великдень не було пострілів, не було смертей, – додав глава держави.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.