У ці хвилини! У Байдена підтримали – чудова звістка : двері відчинені. Зеленський влупив – серйозна угода!

Адміністрація президента США Джо Байдена підтримує вступ України до НАТО. Вашингтон виступає за те, щоб двері Північноатлантичного альянсу залишалися відкритими для бажаючих.

Про це на брифінгу заявила заступник прес-секретаря Білого дому Карін Жан-П’єр.

“Адміністрація Байдена віддана тому принципу, щоб двері НАТО залишалися відкритими для охочих, коли ті виконають зобов’язання для вступу і внесуть внесок у посилення євроатлантичної безпеки”, – сказала вона.

Водночас на запитання журналістів, чи означає це підтримку вступу України в НАТО, представник Білого дому відповіла ствердно: “Так, ми підтримуємо”.

В одному зі своїх інтерв’ю президент Володимир Зеленський заявив, що у нього є питання до американського лідера Джо Байдена і стосується воно вступу України до НАТО.

“Це один з найважливіших питань безпеки – тієї самої безпеки, про яку говорить президент Байден. В такому випадку у мене є дуже просте питання: пане президент, чому ми досі не в НАТО?”, – сказав тоді президент України.

До слова сьогодні президент України Володимир Зеленський обговорив з державним секретарем Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкеном питання про укладення у майбутньому “дуже серйозної” двосторонньої угоди між Україною та США.

Про це він повідомив під час спільної з Блінкеном прес-конференції в Києві.

“Що стосується питання військової підтримки та фінансової і технічної підтримки з боку США України. По-перше – вона відбувається. Я хочу подякувати двопартійній підтримці США”, – сказав Зеленський.

При цьому він відзначив збільшення обсягів військової та фінансової допомоги Україні з боку США.

“Окремо ми обговорили формат фундаментальної підтримки. Ми говорили про питання Альянсу і питання ймовірної двосторонньої дуже серйозної угоди, але це питання майбутнього, і зараз дуже зарано говорити про деталі”, – додав президент.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.