Офіс президента України працює над підготовкою турне глави держави Володимира Зеленського країнами Азії.

Про це “Дзеркалу тижня” повідомив заступник керівника Офісу президента України, дипломатичний радник президента Ігор Жовква.

За його словами, турне має відбутися у другому півріччі 2021 року.

“Працюємо над організацією азійського турне президента України у другому півріччі 2021 року. Маємо чимало економічних інтересів у Кореї, В’єтнамі, Таїланді, Сінгапурі – це і будуть основні напрямки зазначеного турне”, – заявив він.

Жовква зазначив, що у відносинах з Китаєм головне завдання – розвиток взаємовигідної торговельно-економічної співпраці, зокрема, подальше нарощування обсягів експорту української продукції. Також актуальним завданням залишатиметься залучення китайської сторони до реалізації окремих інфраструктурних проєктів в Україні.

“Нарешті, повноцінно має відкритися для України Індія – для цього є всі необхідні передумови. Вже сьогодні активно налагоджуємо співпрацю в певних проєктах. Об’єднані Арабські Емірати, Саудівська Аравія, Катар – відкриватимемо нові можливості для просування українських інтересів у державах Перської затоки. Участь України у Всесвітній виставці EXPO-2020 в Дубаї, де вперше буде представлено окремий повноцінний павільйон, самостійно побудований Україною, стане важливою подією для нашої держави, з погляду як іміджу, так і презентації її економічного потенціалу”, – зазначив чиновник.

Раніше Жовква повідомив, що Україна готується провести саміт лідерів держав-партнерів на підтримку міжнародного формату “Кримської платформи” влітку 2021 року.