Україна домовилася із Північноатлантичним альянсом про активізацію співробітництва задля підвищення стійкості. Тепер партнери готуються до проведення навчань із захисту критично важливої енергетичної інфраструктури.

Про це повідомила віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина. Політикиня 19 травня зустрілася із заступником генсека НАТО Мірче Джоане в Брюсселі, передає “Європейська правда”.

“Спільним завданням для України і НАТО є підвищення стійкості. Домовилися активізувати наше співробітництво в цій галузі й привітали початок підготовки до штабних навчань із захисту критично важливої енергетичної інфраструктури, які відбудуться у вересні 2021 року в Україні”, – написала згодом Стефанішина у Twitter.

За її словами, на зустрічі обговорювалася ситуація з безпекою і ключові реформи в євроатлантичному порядку денному України.

Також вона підкреслила, що високо цінує єдність і сильну підтримку, яку НАТО продемонстрував під час нарощування військової потужності Росії біля український кордонів.

Нагадаємо: раніше віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції заявила, що Україна точно стане членом НАТО. Вона додала, що це вже підтверджено генсеком Єнсом Столтенбергом і міжнародними партнерами країни.

Згодом Стефанішина розповіла: Україна очікує в 2022 році, що Європейський Союз перегляне політику сусідства, і це стосуватиметься всіх країн Східної Європи. А у 2027 році, коли Литва прийме головування в Раді ЄС, “можна буде вийти на конкретні політичні рішення”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.