Служба безпеки України проводить обшуки в офісі партії “Опозиційна платформа – За життя”.

Про це повідомляє поінформований співрозмовник УП в правоохоронних органах. А також видання Дзеркало тижня.

Саме зараз слідчі СБУ проводять обшуки в офісі ОПЗЖ у кабінетах Віктора Медведчука на Великій Васильківській у Києві та ще двох житлових будинках народного депутата в столиці”.

Водночас видання “Дзеркало тижня” з посиланням на свої джерела, пише, що контррозвідка СБУ “намагається провести обшуки в будинку Медведчука”. За даними ZN.UA, охорона Медведчука викликала адвокатів і намагається переконати представників СБУ, у тому, що його немає вдома.

Зазначимо,сьогодні стало відомо, що Служба безпеки проводить обшуки в будинку голови політради партії “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука по вулиці Монтажників у Києві, туди прибуло більше охорони Медведчука та Шуфрич.

Охорона Медведчука викликала адвокатів і намагається переконати представників СБУ, у тому, що його немає вдома.

Медведчук перебуває саме в цьому помешканні. Обшук не єдина мета, правоохоронці намагаються потрапити до вказаної будівлі та зустрітися з нардепом, повідомляють ЗМІ.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова повідомила, що підписала підозру в держзраді куму Путіна голові політради партії “Опозиційної платформи – За життя” Віктору Медведчуку та нардепу ОПЗЖ Тарасу Козаку.

За її даними, місцезнаходження Медведчука не встановлено, а тому СБУ вживає відповідних заходів для його встановлення та вручення йому клопотання про утримання під вартою.

В свою чергу, скандальний нардеп Кива, вже заявив, він розуміє, що може стати наступним.

” Я прекрасно розумію, що можу стати наступним. Тому вовняні шкарпетки, зубну щітку і зубну пасту я вожу з собою. Щоб у в’язниці ноги були в теплі, і зуби чисті. Це ж найголовніше “.

А от телеграм канал Клименко тайм пише:

Треба розуміти, цією справою по Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку на Банковій візьмуть на гачок і Петра Порошенка.

Тепер зрозуміло для чого робилися всі останні зливи телефонних розмов. У тому числі і розмова осіб, схожих на Віктора Медведчука і главу російської «Транснафти» Миколи Токарєва в 2015. В яких згадується хтось «головний» і по контексту – це як раз Петро Порошенко.

Прогнозуємо, з урахуванням сьогоднішніх подій, що найближчим часом Порошенко може бути викликаний на допит як свідок. Хоча йому, звичайно, від допитів і навіть вручень підозр бігати – взагалі не вперше. Майстер-класи може давати всім бажаючим – пишуть Клименки.

А от український блогер, ветеран АТО Олексій Петров пише у себе в Facebook:

В середині лютого, Віктору Медведчуку викочують санкції. Не за проїзд перехрестя на червоне світло, а за фінансування бойовиків на Донбасі. Серйозна заява? Більш ніж. Але через день, крім самої заяви, нічого нового. І через тиждень теж. Навіть через місяць, нічого. І через два місяці теж, нічого. Від слова зовсім. Ні тобі підозри, або обшуку якогось, нехай самого поганенького. Хоча б навчального, для налякати. Повна тиша.

Петров зазначає, і ось лише через три місяці, нарешті правоохоронці знайшли, де живе Віктор Медведчук, щоб провести обшук. Генпрокурор Ірина Венедиктова навіть підозру нарешті виписала.

«А, що хотіли знайти через три місяці? Тачанку з кулеметом, будьонівку і томик творів Леніна? Ах докази? Ну да, ну да … Через три місяці після крику «Шухер!». Так і лежать докази. Місяцями чекали слідчих. Три валізи біля входу, зліва від дверей. Там же, де тачанка і Будьонівка … », – написав Олексій Петров.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.