Після продовження домашнього арешту нардепу Віктору Медведчуку зараз головне завдання прокуратури – це закінчити досудове розслідування і передати справу до суду.

Про це заявила генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

“Завдання на сьогоднішній день прокуратури і моє, як генерального прокурора, у цій справі – закінчити досудове розслідування, надати матеріали для ознайомлення стороні захисту і зайти в суд з обвинувальним актом”, – сказала вона.

У той же час Венедіктова з повагою ставиться до рішення Печерського суду, який продовжив домашній арешт підозрюванному.

“Ми вже все зрозуміли. Це позиція суду. Ми її поважаємо … Ми ставимося до цього так само, як і ставилися два місяці тому (коли Медведчуку вперше обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. – Ред.)”, – підкреслила генпрокурор.

Нагадаємо, Печерський районний суд, починаючи з 9:30 8 липня, майже 12 годин розглядав питання про продовження запобіжного заходу Медведчуку. На засіданні адвокати кілька разів просили про відвід судді, прокурора, але нічого не вийшло. Цим вони намагалися затягувати засідання, щоб суд не встиг прийняти рішення, і їх підзахисний був би повністю вільний. Однак суддя оголосив перерву до ранку 9 липня і постановив продовжити домашній арешт.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.