Наступне засідання фракції “Слуга народу” організовано на 15 лютого. Парламентарі будуть обговорювати багато суттєвих питань. Про це повідомила Юлія Гришина в своєму телеграм-каналі.

Питань на порядку денному багато, зазначила Юлія Гришина. І додала: вони зі списку давно назрілих.

Засідання “Слуги народу”: що на порядку обговорення

Як зазначає депутка, розглядатимуть такі питання:

-Чи можна всім дати можливість мати вогнепальну зброю.

-Які податки повинні платити автомобілісти.

-Як спростити і здешевити розмитнення авто на єврономерах.

-Чи будуть знову голосувати за призначення Юрія Вітренка міністром енергетики.

Гришина  додала в кінці, що це буде не єдине кадрове питання.

 У період з 16 по 19 лютого : що Рада розглядатиме наступного тижня

Верховна Рада планує розглянути близько 10 важливих законопроєктів. Серед них є ініціативи про розмитнення авто, обіг зброї та пільги щодо “інвестнянь”.

У вівторок 16 лютого, наприклад, планують розглянути законопроєкт щодо зупинки машин поліцією; ініціативу стосовно “податку на гугл”; податкові та митні пільги для “інвестнянь”.

У середу 17 лютого скоріш за все розглядатимуть законопроєкт про туризм і рішення, хто призначатиме главу комісії щодо ігрового бізнесу.

Варто зазначити, що  за призначення віцепрем’єром і міністром енергетики Юрія Вітренка намагалися голосувати двічі. 17 грудня за Вітренка проголосували лише 186 нардепів. 28 січня голосів було більше: 204. Однак цих голосів теж не вистачило. Депутати повинні і втретє розглянути це питання. Принаймні про це повідомляв голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко та спікер Дмитро Разумков,  Разумков зазначив, що Вітренко буде мати третю спробу призначення його міністром енергетики .