Вартість лікування президента України Володимира Зеленського та керівника його офісу Андрія Єрмака в лікарні “Феофанія” така ж, як і у випадку зі звичайним громадянином.

Про це йдеться у відповіді медичного закладу на запит “Радіо Свобода”, в якому зазначається, що в середньому для пацієнтів з коронавірусом це коштує 7,8 тисяч гривень.

Водночас сума може змінюватися в залежності від тяжкості перебігу хвороби.

“Вартість лікування кожного громадянина України з коронавірусною хворобою COVID-19, в тому числі і президента України або голови Офісу президента України, незалежно від статусу, становить в середньому 7800 гривень і може змінюватися відповідно до тяжкості перебігу і стадії захворювання”, – пояснили у “Феофанії”.

Окремий підрахунок лікування Зеленського і Єрмака в лікарні не проводили.

Також наголошується, що для облаштування робочої зони глави держави додаткові кошти не витрачалися. “Приміщення для лікування і роботи президента України передбачено проєктом будівлі”, – додали в лікарні.

Нагадаємо, Володимир Зеленський та Андрій Єрмак в листопаді захворіли на коронавірус. Вони лікувалися у “Феофанії”. Раніше з’ясувалася вартість перебування в цій лікарні.

Наприкінці листопада Зеленський і Єрмак вилікувалися від коронавірусу.