Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко знову виступив проти запровадження посиленого локдауну, який діятиме від 8 до 24 січня. Заявив, що не розуміє необхідності такого кроку.

У своєму відеозвернені на Facebook 6 січня він зазначив, що міська влада сама вирішить – чи потрібно впроваджувати обмеження, чи ні. Щоправда, депутати зберуться лише у понеділок, 11 січня.

“На фоні зниження кількості хворих, яке відбувається зараз, я вважаю, що запровадження жорсткого локдауну не на часі. Ми бачили пік хворих перед Новим роком, зараз ми бачимо спад… Що стосується таких міст, як Черкаси, я вважаю, що життя йде своїм шляхом тут: немає великих скупчень людей, кількість хворих постійно контрольована… ситуація контрольована”, – розповів Бондаренко.

Голова Черкас уже не вперше відмовляється виконувати протикоронавірусні обмеження. У травні 2020го він через це посварився із президентом Володимиром Зеленським. І навіть судився з ним, бо глава держави назвав його “бандитом” і докорив невиконанням урядових рішень. Проте Бондаренко суд програв і місяць тому вибачився перед хазяїном Банкової.

Нагадаємо, раніше Тернопіль відмовився запроваджувати локдаун з 8 січня.