Президент України Володимир Зеленський, який донедавна проходив лікування у “Феофанії” разом із очільником свого Офісу, заявив про те, що нарешті отримав негативний тест на коронавірус.

Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.

“У мене, нарешті, негативний результат тесту на коронавірус.

Маємо розуміти нові ризики і максимально себе берегти. Як і розуміти, що обов’язковими зараз є медичні маски, самоізоляція, соціальна дистанція, збалансовані вітамінні програми, спортивний режим. Усе це вкрай важливо і все це разом дає нам надію.

Так чи інакше, відсьогодні я вже на роботі. День буде насиченим, але я дуже радий зануритися в роботу у звичайному режимі”, – написав президент України Володимир Зеленський.

Відзначимо, що кілька годин тому стало відомо про те, що глава Офісу президента Андрій Єрмак також отримав негативний тест на коронавірус.

Про це він написав у своєму Фейсбук.

“Коронавірус позаду – тест показав негативний результат. Приступаю до роботи в звичайному режимі. Друзі, ще раз прошу всіх ставитися відповідально до заходів безпеки”, – написав Єрмак.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський і керівник Офісу президента Андрій Єрмак були госпіталізовані з коронавірусною хворобою в лікарню “Феофанія” відповідно до протоколу. Це медустанова є відомчою і має відношення до Державного управління справами.