Сьогодні, 6 січня, в Тернополі відбулося засідання комісії з надзвичайних ситуацій, на якому заслухали представників охорони здоров’я та педагогів, відзначили, що в останні дні зростання числа хворих COVID-19 не спостерігається. Саме тому влада Тернополя не вводитимуть жорсткі карантинні обмеження в період локдауну з 8 по 24 січня.

Про це заявив мер міста Сергій Надал, відео оприлюднено в Youtube, пише “Страна”.

У місті скасування локдауна зв’язали зі зменшенням кількості заражених коронавірусів, зокрема зі зниженням рівня захворюваності серед педагогів.

“6 січня о Тернополі відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді, на якому було заслухано інформацію від медичних працівників про стан захворюваності Covid-19 в Тернополі станом на початок року.

Згідно з даними, протягом останніх днів в місті не спостерігається приріст захворюваності Сovid-19, зате кількість інфікованих жителів знизилося, зменшилася кількість пацієнтів, які перебувають на лікуванні в медичних установах Тернополя з діагнозом коронавірусна інфекція, і практично відсутні хворі серед дітей та працівників навчальних закладів ” , – йдеться в повідомленні Тернопільської міської ради.

У свою чергу Надал розповів, що в зв’язку з рішенням комісії, в місті не будуть вводити додаткові обмеження.

“З огляду на це, комісія прийняла рішення не збільшувати з 8 січня карантин і не вводити ніяких додаткових обмежень. На території Тернопільської громади будуть діяти тільки ті протиепідемічні заходи, які були прийняті раніше”, – сказав він.

Таким чином, з 11 січня, в усіх тернопільських школах продовжиться навчання – учні молодших класів будуть відвідувати уроки в звичайному режимі, а школярі 5-11 класів – відповідно до змішаної форми навчання. Суб’єктам господарювання рекомендується не припиняти свою підприємницьку діяльність з 8 січня, а продовжувати працювати в звичайному режимі.