Епоха «нових облич» йде в минуле, а функціонери Офісу Президента все більше повертаються до стратегії повернення старої політичної еліти, пише телеграм-канал “Легітимний”.

Так на одну з ключових посад (Глава Митниці) призначена людина, яка є частиною тієї самої еліти, а ще він «людина» екс-президента Петра Порошенка, але найцікавіше, він тісно пов’язаний з бізнес інтересами Медведчука, Льовочкіна, Фірташа, Мартиненко .

Джерело доповнює, що Петро Порошенко обіцяв Главі ОП підтримати бюджет 2021 всією своєю фракцією, а Ахметову обіцяв не сильно медійно «мочити» Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Така собі невеличка “зрада” після виборів” – пишуть українці у відповідь до даного поста.

Зазначимо, очевидно що мова йде про те що Кабінет міністрів у середу, 28 жовтня, призначив на посаду голови Державної митної служби гендиректора аеропорту “Бориспіль” Павла Рябікіна.

Також на засіданні Кабінету міністрів призначили Івана Рудого головою Комісії з регулювання азартних ігор. Одним із членів комісії став Євген Гетьман.

За інформацією OBOZREVATEL, співбесіди з кандидатами на посаду провів заступник міністра фінансів з питань євроінтеграції Юрій Драганчук. Сам конкурс оголосили в п’ятницю, 23 жовтня.

Його довірили заступнику міністра, який до цього займався консалтингом, а зараз відповідає за європейську інтеграцію.

Що відомо про Павла Рябікіна

Рябікін – топ-менеджер, юрист, політик і дипломат. Навчався в КНУ імені Тараса Шевченка на факультеті міжнародних відносин і міжнародного права.

Працював заступником міністра транспорту і зв’язку України. Крім цього, Рябікін був надзвичайним і повноважним послом України в Данії. Також займав посаду заступника голови КМДА.

З 23 березня 2017 року він є генеральним директором міжнародного аеропорту “Бориспіль”. В цьому ж році Рябікін посів друге місце в рейтингу найкращих менеджерів України.

Був народним депутатом України трьох скликань: двічі безпартійним, один раз – від УДАРу. Найімовірніше, що за результатами місцевих виборів 2020 зможе стати депутатом Київради. Оскільки балотувався від партії Кличка, яка лідирує, згідно з екзит-полами.

Проте це не єдине гучне призначення за вчора:

У тристоронню контактну групу із врегулювання ситуації на Донбасі призначили спікером Олексія Арестовича – пише Легітимний.

Погоджував Арестовича особисто Глава Офісу Президента Андрій Єрмак, а глава української делегації в ТГК Леонід Кравчук просто погодився. Арестовичу поставлена ​​задача перехоплювати медійну ініціативу в ТКГ у росіян. Наше джерело з Офісу Президента повідомляє, що зараз ми готуємося до “медійної війні” з росіянами, подальших конкретних зрушень по Донбаському кейсу не очікують найближчим часом, тому необхідно буде продовжувати створювати позитивний образ “руху до миру” на тлі “застою”. Також в “гальмуванні” переговорного процесу треба буде “красиво” звинувачувати опонентів (росіян і ЛДНР). Арестович на пряму буде “звітувати” Єрмаку і вважається його “людиною” в ТКГ.