Триває вісімдесят шоста доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Оперативна інформація станом на 18.00 20.05.2022 щодо російського вторгнення від Генерального Штабу ЗСУ :

рашисти не припиняють ведення наступальних дій у Східній операційній зоні та обстріли місцевості вздовж лінії зіткнення та у глибині оборони наших військ у Донецькому районі та Слов’янському напрямку.

На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь (до семи батальйонів) на ротаційній основі виконують завдання з прикриття ділянки кордону. На окремих полігонах на території білорусі розгорнуто два ракетних дивізіони “Точка-У” та дивізіон реактивної системи залпового вогню “Смерч”. 

В період з 22 червня по 1 липня цього року у Гомельській області заплановано проведення зборів із залученням військовозобов’язаних. 

На Сіверському напрямку противник здійснює повітряну розвідку із застосуванням БпЛА, продовжує інженерне обладнання позицій на території рф уздовж державного кордону України.

На Слобожанському напрямку агресор здійснив артилерійські обстріли позицій наших військ на північ від міста Харкова. Завдав авіаційних ударів та провів дистанційне мінування на маршрутах можливого висування підрозділів Сил оборони.

На Слов’янському напрямку рашисти основні зусилля зосереджують на веденні наступальних дій, перегрупуванні військ, а також накопиченні матеріально-технічних ресурсів. Обстрілювали з артилерії позиції наших військ на південь та південний захід від міста Ізюм. 

В районі населеного пункту Яремівка ворог намагається навести понтонну переправу через річку Сіверський Донець.

На тимчасово зайнятих територіях Харківської області ворог продовжує блокувати роботу українських операторів стільникового зв’язку, здійснює розповсюдження пропагандистських матеріалів, намагається налагодити трансляцію теле- та радіоканалів.

На Донецькому напрямку ворог намагається вести активні бойові дії на Лиманському, Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках. Обстрілював позиції наших підрозділів в районах населених пунктів Лиман, Сіверськ, Лисичанськ та Сєверодонецьк.

На Бахмутському напрямку, за підтримки артилерії, веде наступ, намагається оволодіти новими рубежами у районі населеного пункту Попасна, успіху не має.

На Курахівському напрямку, за підтримки артилерії та штурмової авіації, ворог веде наступ у напрямку населеного пункту Новомихайлівка (10 км на південь від Мар’їнки), успіху не мав.

У Маріуполі ворог проводить фільтраційні заходи стосовно місцевого населення.

На Новопавлівському, Криворізькому, Херсонському та Запорізькому напрямках продовжує обстріли підрозділів наших військ.

На Південнобузькому та Таврійському напрямках рф основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів, веденні розвідки. 

Продовжують інженерні роботи з обладнання другої лінії оборони. З метою перешкоджання наступу наших підрозділів провели мінування мосту через річку Інгулець в районі Давидового Броду.

У рамках комплектування підрозділів, які зазнали втрат, у районі населеного пункту Чорнобаївка противник здійснив переміщення близько 130 одиниць військової техніки.

На Бессарабському напрямку російські спецслужби вживають заходів щодо дестабілізації ситуації. Знову поширено інформацію про мінування об’єктів соціальної інфраструктури та так званих “державних” закладів у містах Тирасполь, Бендери, Дубоссари та Рибниця.

Разом переможемо! Слава Україні!