Андрій Єрмак провів телефонну розмову із заступницею держсекретаря США Вікторією Нуланд. Політики обговорили реформи та майбутню зустріч президентів Володимира Зеленського і Джо Байдена.

Про це повідомляє Офіс Президента.

Нуланд вкотре запевнила Єрмака в непохитній підтримці з боку Вашингтона територіальної цілісності й суверенітету України. Вона також наголосила, що Штати підтримують реалізацію мінських домовленостей щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

“Співрозмовники обговорили деталі майбутнього візиту Президента України Володимира Зеленського до Штатів на запрошення президента США Джо Байдена”, – мовиться у повідомленні.

Очільник ОП поінформував американських партнерів про впровадження реформ в Україні для її трансформації у прозору та конкурентоспроможну країну і повідомив про кроки щодо реалізації європейських і євроатлантичних прагнень України.

Заступниця держсекретаря США відзначила важливість продовження розпочатих реформ для зміцнення України, зокрема реформи у сфері корпоративного управління та боротьби з корупцією, і запевнила у підтримці з боку Сполучених Штатів цих зусиль.

Нагадаємо, 7 червня Зеленський і Байден провели телефонні переговори, під час яких американський лідер запросив українського колегу відвідати Білий дім.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив пізніше, що ця зустріч відбудеться наприкінці липня.