Глава прес-служби Харківської мерії повідомив про те, що вони поки не знають як правильно імплементувати рішення другого апеляційного суду Харкова, який анулював протокол Харківської міської ТВК про результати виборів до міськради. Таким чином, визнаними обрані кандидати в депутати вже не є.

Про це він розповів під час спілкування з журналістом “Страны”.

“Рішення суду неможливо виконати без роз’яснень цього ж суду про те, як виконати це рішення. Це обумовлено тим, що вже близько 40 осіб зареєстровано як депутати Харківської міськради. У рішенні ж суду ані слова, як чинити з ними. Порушувати їх права, відбираючи у них реєстрацію? ” – сказав він.

Сидоренко уточнив, що зараз в мерії чекають роз’яснень суду з цього приводу. У той же час уточнює, що сесія, на якій Геннадій Кернес повинен був скласти присягу, найближчим часом провести буде неможливо.

“Ми чекаємо роз’яснень суду. З тексту рішення зрозуміло, що буде потрібно перерахунок голосів. Про перевибори мови не йде. Написано:” Встановити результат виборів “. А це значить, що ми, згідно з рішенням суду, на сьогодні не маємо жодного обраного депутата, і, як наслідок, неможливо провести сесію міськради. Присяга мера поза сесією не може відбутися. Підозрюю, що дата 20 грудня, максимально допустима для проведення сесії, зрушиться “, – розповів він.

Раніше в інтерв’ю “Стране” заступник Кернеса заявляв, що сесія міськради повинна відбутися до 20 грудня.

Однак через рішення суду першу сесію Харківської міськради в доступному для огляду майбутньому провести неможливо.

Згідно із законом мер вступає на посаду тільки після прийняття особистої присяги на сесії новообраної міськради.