З нагоди 95-ої річниці незалежності Польщі учасники національно-патріотичного «Маршу незалежності» вчинили масові безлади біля російського посольства.

Активісти кидали в будівлю петарди, пляшки зі запалювальною сумішшю, а деякі навіть намагалися потрапити на територію російського представництва. Як інформують ЗМІ, в результаті інциденту згорів пункт охорони посольства, а також було пошкоджено ворота дипломатичного представництва.

«Наші співчуття з приводу заворушень перед посольством РФ в РП. Немає виправдання хуліганським діям. Засуджуємо порушення Віденської конвенції»,– написав у мережі Twitter речник Міністерства зовнішніх справ Польщі Марцін Босацький.Відомо також, що група хуліганів спровокувала сутички із полісменами. Демонстранти жбурляли у їхню сторону фаєри, каміння, пляшки та петарди. Відтак правоохоронці були змушені застосувати водомети та гладкоствольну зброю. Внаслідок сутичок було поранено 26 осіб, більшість з яких — правоохоронці. Водночас поліція Польщі затримала 286 правопорушників.

 

Джерело: Еспресо. ТВ‡агрузка...