poppy-5

У Львові біля пам’ятника Королю Данилу активісти ГО «Розвиток громади» проводять акцію пам’яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів від 1914 року «Пам’ятаємо, перемагаємо».

Про це повідомляє Корупція.інфо з посиланням на ІА ZIK.

Активісти громадської організації «Розвиток громади» Мар’яна Назаренко, Марта Козицька розповіли, що таким чином хочуть привернути увагу громадськості до вшанування цієї дати так, як це роблять у європейських країнах, висловити повагу усім борцям, жертвам війни. А також акцентувати, зокрема, на подвигу українського народу під час Другої світової вйни, його внеску у перемогу над фашизмом.

Волонтери власноруч виготовили червоні маки. Адже червоний мак є символом пам’яті та примирення в багатьох країнах Європи.

Перехожі радо підходять і беруть червоні символи, дають кошти у скриньку для пожертв. За словами волонтерів, зібрані кошти будуть використані на купівлю запчастин для автомобілів, що поїдуть в зону АТО.

Нагадаємо, дату 8 травня як День пам’яті та примирення встановлено Указом Президента України «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі і 70-ї річниці завершення Другої світової війни».