Працівники технічної служби парламенту замінили мікрофон, встановлений біля робочого місця голови Верховної Ради Дмитра Разумкова в президії парламенту.

Як відомо, Тимошенко під час перепалки з колегами зламала мікрофон біля місця спікера.

Зазначається, що замість зламаного напередодні мікрофона встановлено новий.

У свою чергу глава фракції Слуги народу Давид Арахамія заявив, що батьківщина та її лідер Юлія Тимошенко повинні заплатити за поламаний мікрофон у Верховній Раді в десятикратному розмірі.

“Я вважаю, що “Батьківщина” повинна просто компенсувати всі витрати… Юлія Тимошенко повинна сплатити. Я вважаю, що з точки зору моральної вони повинні сплатити у десятикратному розмірі», – сказав Арахамія.

Водночас він наголосив, що не звертатиметься з жодними скаргами на Тимошенко, зокрема до Регламентного комітету, та припустив, що “їй вистачить своїх власних консультантів, які просто пояснять, що пошкоджувати державне майно у власних інтересах – це те, що негативно впливатиме на її, вже неіснуючий фактично рейтинг, але при цьому вона ще сама себе доб’є”.

Також варто додати, що народний депутат України Михайло Цимбалюк (фракція «Батьківщина») вибачився перед головою Верховної Ради Дмитром Разумковим за ситуацію, яка сталася напередодні у парламенті за участі колег з його фракції.

Виступаючи з трибуни, Цимбалюк заявив, що в парламенті має бути довіра один до одного. «До речі, блокування трибуни — це парламентський метод вираження своєї позиції меншістю… Але без переступання межі», – зауважив він.

У відповідь голова ВР Дмитро Разумков сказав, що, можливо, блокування трибуни і є позицією меншості.

«Коли ламають засоби роботи ВРУ, коли перешкоджають виконувати обов’язки своїм колегам, то я думаю, що це не зовсім правильний підхід», – додав спікер.

Він нагадав, що в Регламенті ВР немає норми, яка б передбачала блокування трибуни.

У свою чергу Цимбалюк, звертаючись до голови ВР, сказав: «Я хочу вибачитись, якщо вчора стосовно Вас була перейдена певна межа».