За дитиною сумує все село.

У селі Коломийці на Дніпропетровщині знайшли повішеним 14-річного хлопця. Правоохоронці не мають сумнівів у тому, що дитина скоїла суїцид, ідеться в сюжеті ТСН.19:30., передає Корупція.Інфо

Микиту знали у школі як непосидючого, але дуже доброго хлопчика, який мав багато друзів і дуже піклувався про молодших братів та сестер. Директорка школи плаче та пригадує, що бачила його за день до трагедії, і той не виглядав сумним. Однак дитину знайшли вранці поблизу подвір’я повішеним на дереві. У поліції впевнені, що хлопець наклав на себе руки. "На тілі хлопця візуально не виявлено слідів насильства, тому цю справу ми розглядаємо, як самогубство", – пояснила речник обласної поліції Ганна Старчевська.

Це сталось у селі Коломійці. В поліції упевнені, що це самогубство. Мотиви розглядають різні. Селяни ж твердять, що трагедія сталась, бо вдома про хлопця зовсім не піклувались. І соціальні служби знали про це.


Попрощатися з Микитою прийшло чи не все село. Однокласники кажуть, що в суїцидальні ігри Микита не грав, і в нього навіть не було комп’ютера або телефона. Конфліктів серед дітей теж ніхто не помічав. Дорослі ж говорять, що єдиним поясненням можуть бути проблеми в родині. "В дитини погане життя було. Родина погана", – кажуть селяни. Вони не приховують, що батьки хлопчика пиячать, а родина стоїть на обліку соціальних служб. Мати Микити вагітна черговою дитиною, ніде не працює, а гроші отримує від держави – виплати на дітей. Сусіди твердять, що рік тому в неї через недогляд померло немовля. Микита ж для чотирьох менших братиків і сестричок був і батьком, і матір’ю, а у свої 14 працював скрізь, де тільки міг підзаробити копійчину.

Популярне: Вже з вересня цього року! Батьки готуйтесь, в Україні затвердили нові правила для школярів


Журналістам батьки Микити відверто не раді, сусіди ж дорікають соцпрацівникам, що ті не забрали вчасно Микиту від матері. У службі в справах дітей виправдовуються, що знали про все і рік тому в суді вже намагались позбавити матір батьківських прав. "Подавався позов, але суд вирішив залишити дітей в цій родині", – пояснила провідний фахівець служби у справах дітей Покровського району Ольга Горбань. Тепер соцслужба піде у суд знов, бо після трагедії, яка сталась з Микитою, дітей в цій родині вже точно не залишать.