1  

У Дніпропетровську за складання позитивного висновку за результатами перевірки діяльності приватного підприємця працівник фіскальної служби вимагав у нього 10 тис. гривень.

Про це повідомляє обласне управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції, передає Корупція Інфо

"За грошима чиновник прийшов у магазин підприємця. Під час отримання частини суми його затримали співробітники УЗЕ, патрульної поліції та внутрішньої безпеки ДФС у Дніпропетровській області. У головного державного ревізора-інспектора правоохоронці вилучили 5 тис. гривень, отриманих від підприємця", – сказано в повідомленні.

2

Прокуратурою Дніпропетровської області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України.

В даний час проводяться заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до скоєння злочину, проведено санкціоновані обшуки за місцем роботи і за місцем проживання чиновника.

3

Посадовій особі загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Вирішується питання про обрання працівникові фіскальної служби запобіжного заходу.