ww

У Дніпропетровську невідомі напали на будинок настоятеля храму на честь святого апостола Андрія Первозванного протоієрея Анатолія Лисенка. Під час нападу дружина священика, Ірина, померла від тортур, а сам він перебуває в реанімації, повідомляє прес-служба УПЦ з посиланням на прес-секретаря Дніпропетровської єпархії протоієрея Георгія Скубака.

Згідно з повідомленням, напад стався в ніч на 26 квітня, коли Лисенко вийшов у двір, почувши гавкіт собак. Злочинці, оглушивши священика і його дружину, зв'язали їх і стали катувати, вимагаючи гроші.

Через деякий час, не отримавши ніякої інформації, Лисенка вивезли в багажнику автомобіля за місто. Його дружину злочинці залишили пов'язаною з кляпом у роті і кинули на підлозі обличчям вниз.

"Від'їхавши в лісопосадку, зловмисники продовжили катувати священика. Коли отець Анатолій знепритомнів від знущань, він був кинутий у лісі. Вранці священик зміг дістатися до найближчих будинків і попросив про допомогу. Повернувшись додому, отець Анатолій знайшов свою дружину мертвою", – сказано в повідомленні.

Правоохоронці розшукують злочинців, також порушено кримінальні справи за кількома статтями.