1808677

У Дніпропетровську поліція затримала 12 кримінальних авторитетів під час їхньої зустрічі в готельно-ресторанному комплексі. Про це у себе в Facebook повідомив начальник Нацполіції в Донецькій області В'ячеслав Амброськін, передає Корупція.Інфо.

"Днями поліція Донеччини передала інформацію своїм колегам в Дніпропетровськ, де мала відбутися велика "сходка" злочинних «авторитетів» Донецької та Дніпропетровської областей. Приїхали "дивитися" як з окупованої території, так і підконтрольною Україні частини області. Мета – "звіт про свою діяльність і плани на перспективу". Там, в Дніпропетровську, на "Хуторі" їх і "взяли"", – написав Амброськін.За його словами, зокрема, затримані "злодій в законі" Вітя Тбіліський, а також Віген Єреванський, Арбуз, Мозок і ін. – всього 12 осіб.

Амброськін уточнив, що деяким вдалося уникнути затримання в Дніпропетровську, але пізніше вони були затримані в Красноармійську.

"Продовженням спецоперації стали сьогоднішні обшуки в Маріуполі. Кримінальна поліція разом з підрозділами спецпризначення провела 10 обшуків в осіб, які зараховують себе до так званих "авторитетів". Затримані вісім, двоє будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за зберігання наркотичних засобів, а іншим … рекомендую збирати валізи і залишати Донеччину, – додав Амброськін.‡агрузка...