q3

У Дніпропетровську правоохоронці затримали сепаратиста, який був особистим охоронцем «казачого атамана» «Баті» та членом «КГБ ЛНР». Він збирав у місті розвідувальну інформацію для підготовки терактів та диверсій..Про це повідомляє прес-служба СБУ, новину передає Корупція.інфо з посиланням на  «Преса України».Працівники СБУ спільно з ГПУ та МВС затримали жителя Дніпропетровська, який служив так званій «КГБ ЛНР» та збирав у місті розвідувальну інформацію для підготовки терактів та диверсій.

«Встановлено, що у травні минулого року мешканець Дніпропетровська, 1979 р.н., з власної ініціативи виїхав до Луганської області, де вступив до незаконного збройного формування терористів і був одним із особистих охоронців козачого отамана Петрова (позивний Батя). Потім його зарахували до т.зв. «КГБ ЛНР», – зазначають у відомстві.

Члени «КГБ ЛНР» займаються розвідувально-підривною діяльністю на території, яка підконтрольна українській владі.За словами правоохоронців, сепаратист приїхав до Дніпропетровська у лютому для збору та передачі інформації про дислокацію та пересування підрозділів ЗСУ, а також розташування блокпостів. Окрім того, зловмисник збирав відомості про інженерні споруди ліній оборони, охорону мостів і шляхопроводів та інших стратегічних об’єктів.«У затриманого вилучено 5 бойових гранат, засоби мобільного зв’язку з контактами бойовиків. Розпочато кримінальне провадження та тривають слідчі дії», – кажуть у СБУ.

q1 q2