JPG

У терористичній «донецької народній республіці скоро, схоже, почнеться розгортатися один фінансовий сюжет із знаменитого фільму «Весілля в Малинівці», так як туди з Росії масово завозять стару рублеву масу, яка недійсна на території Російської Федерації з 1998 року, коли відбулася остання деномінація.

Логіка шахраїв зрозуміла – майже ніхто з місцевих жителів Донбасу не знає, як насправді виглядають справжні російські рублі.

 

«Підслухав розмову на оптовій базі… Прийшли, каротше, розраховуватися якісь росіяни. Це лютий піпєц… Принесли рупії, а з них половина якісь старі, ще ДО деномінації. Коротше, просто папір…макулатура. Спостерігаємо далі», – повідомляє один підприємець з Донецька. 

 

Нагадаємо, що на підконтрольних терористам «донецької народної республіки» територіях плануються деякі і досить таки чималі зміни в економіці. Та найголовнішим, мабуть, стане з 4 квітня 2015 року виплата пенсій російськими рублями.

Саме там жителі окупованих терористами територій повідомляють про прийдешні зміни в «економічній політиці» «днр».

Читайте також: У «ДНР» почали позбуватися гривні

«В «днр» серйозно готується з 4 числа виплачувати пенсії за курсом 0,5. Інфа, правда не від того, хто сидить на грошовому мішку, але з донецького Пенсійного фонду», – повідомляє з Донецька один користувач соцмереж.

 

«Завезення з Рашки блоковано нах. Навіть бензин не везуть. Також з «днр» повідомляють, що обмінні пункти підконтрольного бойовикам Донецька припинили обмін рублів на гривню», – продовжує житель Донецька.

«Дійшли чутки, що всіх бариг (власників магазинів) викликали до начальства ДНР і порадили всі ціни перемалювати на рублеві», – а це повідомляє вже інший мешканець окупованого Донецька..

Джерело: Корупція.Інфо.