днр вибори

У перший день реєстрації на "вибори" у самопроголошеній "Донецькій народній республіці" подали документи 25 кандидатів, повідомив "представник Центральної виборчої комісії ДНР", передає  Корупція Інфо з посиланням на РІА "Новини".

"Завершився перший день прийняття документів від кандидатів. Сьогодні було 25 осіб, які подали свої документи для просування на посади місцевих голів. Кандидати висувалися по таким містам, як Торез, Єнакієве, Макіївка, Донецьк та Харцизьк. Документи були направлені на перевірку, і в понеділок ми чекаємо відповіді від МВС. Кандидати були представлені громадськими рухами "Вільний Донбас" і "Донецька республіка", – сказав представник "ЦВК".

Нагадаємо, ватажок "ДНР" Олександр Захарченко призначив псевдовибори на 18 жовтня. У "ЛНР" заявили, що проведуть "вибори" 1 листопада.

Президент України Петро Порошенко закликав розширити санкції проти Росії у зв'язку з рішенням так званих "ДНР" і "ЛНР" провести псевдовибори, які суперечать мінським домовленостям.

Зазначимо, що офіційний Київ не визнає проведення виборів на окупованій бойовиками території. Вибори по всій Україні, за винятком окупованих Росією Криму і бойовиками деяких районів Донецької та Луганської областей, відбудуться 25 жовтня.