1

В окупованому бойовиками Донецьку сьогодні, 9 травня, стався вибух паливної ємності на непрацюючій автозаправної станції.

Про це повідомляють "Новини Донбасу", посилаючись на так зване "мгб" при незаконному терористичної організації ДНР, передає Корупція Інфо

За даними ЗМІ, Балон вибухнув у районі Мушкетовского кладовища в Калінінському районі міста. Повідомляється вибух стався через розгерметизацію ємності з газом на автозаправній станції. Повідомляється, що постраждалих в результаті вибуху немає – клієнтів та обслуговуючого події на місці вибуху не було, тому що заправка не працює.

Також, як передає сепаратистський видання ДАН, в окупованому бойовиками Донецьку розпочався військовий парад з нагоди Дня Перемоги.

2

"У параді задіяно майже 45 одиниць військової техніки, включаючи танки, бойові машини піхоти і бронетранспортери, самохідні та причіпні артилерійські знаряддя, зенітні ракетні комплекси та установки РСЗВ (Реактивна система залпового вогню). Поряд з сучасним озброєнням представлена техніка часів ВВВ", – йдеться в повідомленні видання сепаратистів.

3

4