JPG
 
Російсько-терористичні війська таємно перекинули до окупованого Донецька 400 бойовиків, які мають доукомплектувати бандформування «Оплот», «Восток» і «Спарта».
 
Про це повідомив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.
 
«Для доукомплектування бандформувань «Оплот», «Восток» і «Спарта» противник перекинув в район н.п. Донецьк (Петровський і Куйбишевський райони міста) маршове поповнення – всього порядку 400 осіб, перекинуті автотранспортом, із зброєю (включаючи гранатомети, великокаліберні кулемети і ПТРК)», – повідомив Тимчук. 
 
Він сказав, що більшість бойовиків це жителі окупованого Криму. 

Читайте також:  Кримські татари відкрили у Львові мусульманський центр

 
«У складі даного поповнення відзначається значна (майже 75%) кількість жителів Криму і раніше «евакуйованих» в РФ жителів Донбасу, які пройшли спеціальну підготовку в навчальних центрах в районі н. п. Ростов-на-Дону (РФ) і в Перевальному в Криму. Близько 25% особового складу даного формування – російські найманці. Перекидання поповнення здійснювалася таємно», – додав він.
 
Нагадаємо, що бойовики самопроголошеної «Луганської народної республіки» вночі намагались таємно закинути диверсійно-розвідувальну групу терористів у місто Новотошківка. Сили АТО відбили атаку бойовиків.

Джерело: Корупція.Інфо