днр дннр днр днр

Схоже, що введена українською владою повна заборона на проїзд в окуповану збройними силами Російської Федерації і терористами «донецької народної республіки» частин Донецької області будь-якого автомобільного транспорту, в тому числі і вантажного, має свої плоди – в донецьких магазинах різко зменшилася кількість покупців.

Пропонуємо читачам  невеликий огляд соціальних мереж і політичних інтернет-форумів, з яких підтверджується інформація про різке зменшення продовольчих товарів на полицях донецьких магазинів і супермаркетів. Новину передає Корупція.інфо з посиланням на Пресу України.***

АМСТОР! У чергу за Брусницею, стройсь! Товару немає, покупців немає.. Подейкують, що закриття…За останні 2-3 тижні кількість покупців зменшилося прямо на очах. Причому скрізь.До речі, на блокпостах порожнеча намалювалася. Їздять тільки ті, хто з пропусками. Значить бабла все менше, можливості купити продукти в Україні все менше. Ох веселуха накльовується.Політика блокади таки діє (не маю на увазі чисто пропускну систему для громадян). Я з самого початку говорив, що це ЖОРСТКО, але за великим рахунком – правильно.Тю, я це вже рік тут кажу… Більше того, я стверджую, що якби блокада була введена вже 12 травня 14 року, причому така, що ні туди, ні звідти, можливо, ситуація була б зовсім іншою.Потрібно брати приклад з Ахметова і валити звідти, поки не пізно. Те, що Ахметов таки згорнувся там, про щось говорить. Щури ніколи не помиляються.На Калінінському (місцевий ринок – ред..) – Отсос Петрович… А був один з найжвавіших… Тому що далеко від обстрілів.(На кордон між Україною і «днр» – ред..) їздять і без перепусток, за додатковий корм на блокпостах. Черги менше ніж на травневі, але теж чимало стояти. Перевізники домовляються на блокпостах і проходять без пропусків і продукти тягають.