задержанные_3

5 травня для міліції Донецької області був вдалий день: затримали двох небезпечних злочинців, які довгий час перебували в розшуку. Обидва жителі Маріуполя.

Про це вчора ввечері на своїй Facebook-сторінці повідомив глава Донецької УМВС В'ячеслав Аброськін.

«Перший. Громадянин Х., 1968 року народження. Активіст проросійського руху. У квітні – травні минулого року один з кандидатів у «народні мери» Маріуполя, але тоді натовп не підтримала його. Мав відношення до «першого міністра оборони ДНР» Ігорю Хакімзянову, 1980 року народження.

Сам Хакімзянов, в травні минулого року, був затриманий бійцями батальйону «Азов», а у вересні був обміняний на полонених військовослужбовців ЗСУ. Затриманий Х. є двоюрідним братом Олександра Романця, 1968 року народження, на прізвисько «Рома», який полягає в «НВФ ДНР» і є «начальником розвідки батальйону« Православний Схід ».

Романець оголошений у розшук. Крім того, Х. підкорявся терористові Сергію Пономаренко, 1977 року народження, жителю Маріуполя, на прізвисько «Терорист», який є «куратором Маріупольського напрямки ДНР». З серпня минулого року перебуває в розшуку », – написав Аброськін.

Відомо, що «другий затриманий – громадянин Б., 1982 року народження. З минулого року перебував у розшуку. Входив у злочинну терористичну групу Мангуста бандформування ДНР – призвідників заворушень і винуватців трагедії 9 травня минулого року в Маріуполі ».

 

Джерело: Корупція.Інфо