генштаб

Генштаб констатує високу вірогідність вторгнення
Залишається високою вірогідність повномасштабного вторгнення Збройних Сил Російської Федерації до України. Про це повідомив перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковник Геннадій Воробйов, повідомляється на сторінці Генштабу у Facebook, передає Корупція.Інфо.

"Іноді, для збереження життя і здоров'я українських військових та місцевих мешканців, ми вимушені вести вогонь у відповідь, але навіть у такий ситуації, ми ніколи не ведемо вогонь по населеним пунктам бо там можуть знаходитися цивільні українці. На даний час ми повністю контролюємо ситуацію, а угрупування військ в районі проведення АТО дозволяє адекватно реагувати на зміни у обстановці. Також, виходячи з наявної у нас інформації, залишається високою вірогідність повномасштабного вторгнення Збройних Сил Російської Федерації",- підкреслив він.  

г1 г2

Повідомляється, що у Генеральному штабі Збройних Сил України відбулась зустріч Першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковника Геннадія Воробйова та Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Дроздова з Командувачем Військово-Повітряних Сил Збройних Сил США в Європі генералом Френком Горенцом.

Під час зустрічі Перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковник Геннадій Воробйов розповів про ситуацію на сході країни та особливості проведення АТО. Зокрема про відсутність прогресу у виконанні Мінських домовленостей протилежною стороною конфлікту та їх постійне порушення з боку російських терористів.