шокін

Генеральний прокурор України Віктор Шокін не пустив свого заступника Віталія Касько у складі української делегації до Вашингтона на офіційні переговори, які повинні відбутися 20-22 січня.

Про це сам Касько повідомив "Укрінформу", передає Корупція Інфо

"Прийшов іменне запрошення, а він (Шокін, – ред.) Просто не відпустив. Хоча поїздка мала бути за рахунок американської сторони", – поскаржився заступник генерального прокурора.

За його словами, під час офіційних переговорів між Генпрокуратурою і Департаментом юстиції США повинен був обговорюватися ряд питань, які входять у його компетенцію. Зокрема, це питання продовження співпраці щодо повернення активів чиновників, обмін досвідом між українською Генінспекціей з внутрішніх розслідувань і безпеки Генпрокуратури та аналогічною структурою США, а також реформування прокуратури.

Раніше народний депутат Світлана Заліщук повідомила на своїй сторінці в соцмережі Facebook, що Віктор Шокін не дозволяє Касько перетнути український кордон. За словами Заліщук, це вже п'ятий відмова Касько, який відповідає в Генпрокуратурі за міжнародне співробітництво, брати участь у відрядженнях, куди його запрошують європейські та американські колеги.