Один із учасників Євромайдану допоміг беркутівцям, які причетні до розстрілу людей на майдані Незалежності та вулиці Інститутській, втекти з Києва. Він ж допоміг їм позбутися зброї, з якої було вбито активістів.

Цю інформацію нещодавно оприлюднив генеральний прокурор Юрій Луценко. Підозра пала на керівника ГО "Ніхто крім нас" Олександра Ковальова. Керівник департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк розповів виданню LB.ua деталі розслідування, передає Корупція.Інфо.

За його словами, підозру оголошено одному з керівників ГО "Ніхто крім нас". Однак назвати прізвище Сергій Горбатюк відмовився.

Йому також повідомили про підозру у приховуванні злочину.

Це стаття 396 Кримінального кодексу, санкції якої передбачають позбавлення волі до 3 років, тобто, це не тяжкий злочин, середньої тяжкості. Кримінальний кодекс не передбачає у такому випадку арешт як запобіжний захід,
– розповів Сергій Горбатюк.

Причиною не розкриття деталей справи є те, що розслідування ще триває

"Розслідування ще не завершено, мають бути встановлені всі обставини і деталі. Коли будуть встановлені – справу буде направлено до суду", – розповів прокурор

Наразі підозру оголосили лише одній людині. Разом з тим, за словами Горбатюка, є й інші особи, яким надавали вказівки щодо сприяння приховуванню злочину.