У Кабінеті міністрів не планують та не розглядають можливість підвищення пенсійного віку для громадян. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає прес-служба уряду. Він зазначив, що в країні потрібно залишити пенсійний вік на тому рівні, який є на сьогоднішній день.

У Кабміні, за його словами, не бачать жодної передумови та необхідності його підвищувати і це є основною позицією уряду."Це в Європі платників соціальних внесків сьогодні стає менше, ніж самих пенсіонерів, тому там, напевне, це вихід. В Україні у нас достатньо внутрішніх резервів, адже з працюючих громадян лише половина платить ЄСВ", – пояснив міністр.

Рева наголосив, що потрібно стимулювати сплату соціальних внесків до Пенсійного фонду. Платникам податків, за його словами, необхідно донести думку, якщо вони їх не відраховуватимуть, то вони не зможуть отримувати гідну пенсію.

Наразі в Україні для чоловіків пенсійний вік становить 60 років, а для жінок – 58 років. Вже з початку січня 2021 року жінки матимуть право йти на пенсію з 60 років.