У Харкові внаслідок ворожих обстрілів зруйновано близько 600 житлових будинків, 50 шкіл, медичні заклади. Про це повідомляє в  Телеграмі пресслужба Харківської міської ради.

Близько 600 житлових будинків було зруйновано у Харкові через постійні обстріли міста російською армією… Ці будинки не підлягають відновленню, тому люди фактично втратили житло. Також у Харкові розбомбили 50 шкіл, низку медустанов, у тому числі пологові будинки, – розповів Харківський міський голова Ігор Терехов меру Чикаго Лорі Лайтфут відеозв’язком.

За його словами, зараз головне завдання – зберегти життя людей та припинити війну, і позиція США дуже важлива у цьому питанні. Терехов наголосив, що необхідно закрити небо над Україною та зупинити кровопролиття.

У перші дні вторгнення Харків опинився під вогнем російських військ. Відтоді його регулярно бомблять й обстрілюють, десятки цивільних вбили, а сотні отримали поранення.

Мер Чикаго Лорі Лайтфут та жителі американського міста висловили підтримку харків’янам, які переживають війну. За її словами, у Чикаго залучать бізнесменів для надання гуманітарної допомоги українцям, допоки не закінчиться війна й Україна не відновиться після руйнувань.

Я гарантую вам підтримку не лише від себе та свого офісу, але й від жителів Чикаго та бізнесу. У нас велика українська громада, багато родичів живе в Україні, і ми можемо тільки уявити, через що вам довелося пройти. Ми продовжимо ділитися зі світом інформацією про те, що у вас відбувається, і наскільки це серйозно, – наголосила Лорі Лайтфут.

Ігор Терехов подякував меру Чикаго за політичну та особисту підтримку, яка зараз дуже потрібна Україні.