Уже півтора місяця у парафіяльному будинку Золочівського монастиря Чину Святого Василія Великого триває доброчинна акція під назвою «Подаруй солдату життя», у рамках якої зорганізувались парафіяни церков Святого Миколая та Вознесіння Господнього, щоб долучитись до підтримки тих, хто відстоює рідну землю на сході України.

Діти та дорослі різного віку плетуть маскувальні сітки та захисні костюми, так звані кікімори, для учасників Антитерористичної операції. 

Іініціювала акцію золочів’янка Юля Недзялко-Слободян. Жінка – лікар-стоматолог за фахом перейняла цей вкрай потрібний досвід у своїх колег з Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

 

«Це – надто копітка і витратна у часовому вимірі робота. Скажімо, щоб виготовити захисний костюм за кілька годин, до спільної праці необхідно задіяти біля п’ятнадцяти осіб. Ще більше зусиль вимагає плетіння маскувальних сіток, оскільки золочівські волонтери виконують замовлення своїх земляків, котрі потребують не лише сіток для маскування БТРів, розмір яких – 8х4 метри, а й для прикриття гармат, а це – сітки, розміром 16х5 метрів», – зазначила п. Юля.

 

Як розповіли найактивніші учасники волонтерського заходу, наймолодшій помічниці плетіння сіток і костюмів – 2 роки: вона подавала нитки, витягнуті з мішковини. Є багато пенсіонерів, працюють й інваліди.

Таким чином золочів’яни вже допомогли добровольчому батальйону ОУН, воїнам восьмого артилерійського розрахунку, розвідувальній і саперним групам. Передається цілеспрямована допомога разом з дитячими малюнками та листами, які, стають оберегами.

Джерело: Корупція.Інфо