Напад на інкасаторський автомобіль "ПриватБанку" відбувся, коли машина зупинилася біля одного з магазинів у селищі Куп'янськ-Вузловий, передає Корупція.Інфо

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Володимир Калюга, авто перебували троє працівників банку: два інкасатори і водій. Обидва інкасатори вийшли, щоб замінити в банкоматі касети. У цей час двоє невідомих чоловіків, погрожуючи водієві пістолетом, витягли його з машини, сіли в машину і зникли.

Через 20 хвилин інкасаторський автомобіль знайшли неподалік від місця події. Грошей в ньому не було.

За попередніми даними, в машині знаходилися касети для заправки банкоматів з 2,4 млн гривень.За фактом нападу розпочато кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією "розбій, спрямований на заволодіння майном у великих розмірах, вчинене організованою групою".

Проводяться першочергові слідчі дії.

Раніше повідомлялося, що сьогодні близько 11:10 на селищі Куп'янськ-Вузловий Харківської області напали на банківських інкасаторів.

В липні минулого року двоє невідомих напали на автомобіль інкасаторської служби в Харкові. Зловмисники втекли з місця події на службовому авто, заволодівши коштами в розмірі 50 тис. грн.‡агрузка...