56a6bf96e85766adb5bf11ebe733ed431451742782

Українські санкції проти переліку товарів з Росії діятимуть більше півроку, як прописано постановою Кабміну. Але вони можуть втратити силу і раніше, за умови аналогічних дій з боку РФ.

Новину повідомляє прес-служба Кабміну, передає Корупція.Інфо.

Український уряд на своєму офіційному Інтернет-ресурсі опублікував постанову №1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації». У тексті документу зазначено, що українські санкції щодо РФ набирають чинності з 10 січня 2016 року у відповідь на аналогічну заборону Росії на ввезення української продукції.

«Постанова втрачає силу 5 серпня 2016 або після скасування заборони на ввезення на митну територію Російської Федерації товарів сільськогосподарського призначення, продукції та сировини, що походять з України», – говорится в тексті постанови.

Під українське ембарго потрапляють такі продукти російського виробництва, як: м'ясні та рибні вироби, кава, молокопродукти, кондитерський ряд і хлібобулочні вироби, горілка і пиво, а також спирт, соуси і приправи, макарони, харчові добавки, продукти дитячого харчування, корми для собак та цигарки з фільтром.

Заборона торкнулася і продукції непродуктового ряду: деякі види сільськогосподарських добрив і залізничне обладнання.