Інформацію про націоналізацію ПриватБанку, яку поширили ЗМІ, офіційно підтвердили у Кабінеті міністрів. – Корупція.Інфо

Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

Як відомо, вчора уряд на засідання розглянув питання про забезпечення стабільності у фінансовій системі держави і підтримав пропозицію Нацбанку та Ради фінансової стабільності про перехід ПриватБанку у стовідсоткову державну власність.

Глава НБУ Валерія Гонтарєва та очільник Мінфіну Олександр Данилюк повідомили, що приватні акціонери банку звернулися до Уряду й запропонували державі стати повним власником ПриватБанку в інтересах клієнтів.

Після того, як рішення було прийняте, у Мінфіні запевнили, що банк і надалі буде працювати в звичайному режимі та збереже кошти клієнтів.

У Кабміні підкреслили, що все це відбувається у "чіткій координації з міжнародними фінансовими організаціями та за їхньої підтримки". Крім того, чиновники наголосили, що таке рішення "врятувало як ПриватБанк, так і всю банківську систему".

Перехідний період починається з сьогоднішнього дня, 19 грудня. Уранці, о 8.30 деталі ухваленого рішення журналістам на спільній прес-конференції розкажуть міністр фінансів Олександр Данилюк та Голова НБУ Валерія Гонтарєва. Окремі заяви також зроблять президент Петро Порошенко та прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.