1

Всі провідні політики і чиновники франкомовної канадської провінції Квебек, включно з прем'єр-міністром, відмовилися від зустрічі з лідером французької ультраправої партії "Національний Фронт" Марін Ле Пен, відомої своїми проросійськими поглядами.

Про це повідомляє Корупція Інфо

Французький політик перебуває в Квебеку з шестиденним візитом. Вона прибула до Канади разом з дев'ятьма іншими делегатами у складі економічної місії.

Лідер сепаратистської канадської партії "Блок Квебеку" П'єр Карл Пеладо назвав цінності, які сповідує "Національний Фронт" "діаметрально протилежними" поглядам його партії, яку в Канаді вважають радикальною.

Пеладо відмежувався від кількох осіб, які все ж погодилися провести зустріч з Ле Пен нібито від імені його партії.

"Я був вражений, коли дізнався, що якісь люди, які назвали себе "молоддю Блоку Квебеку" (втім, насправді не представляють нікого, крім себе, і не займають жодної посади в партії зустрілися з лідером французької партії", – заявив Пеладо.

Перша прес-конференція Ле Пен в Квебек-сіті була перервана протестувальниками, які увірвалися в зал, щоб висловити свою незгоду, за їх словами, расистської позицією "Національного фронту".

"Ідіть звідси, діти. Лягайте назад до ліжка", – відповіла Ле Пен протестувальникам.

Нагадаємо, що Марін Ле Пен була однією з тих, хто визнав результати так званого референдуму про статус Криму 17 березня 2014 року. Її партія є єдиною у Франції, яка повністю підтримує позицію Росії щодо участі у сирійському конфлікті.